Crowdfunding – cz

NÁŠ PROJEKT

Pro dotvoření atmosféry naší pralesní galerie potřebujeme nakoupit umělecké a řemeslné předměty přímo od umělců a domorodých obyvatel z peruánského amazonského regionu a DOPRAVIT je do galerie v Linzi. Konkrétně máme na mysli předměty jako: ručně vydlabané kánoe, luky a šípy, velké tradiční Shipibo keramiky, bubny, masky, vyšívané a přírodně barvené textilie, tradiční šperky, ozdobné předměty, původní oděvy a čelenky… a mnohem, mnohem více.
Tyto artefakty budou doprovázet jedinečný program galerie s výstavami, workshopy, přednáškami, atd. Chceme také upozornit na situaci amazonských indiánských kmenů, zejména v peruánské Amazonii a přispět tak k OCHRANĚ JEJICH KULTURNÍHO DĚDICTVÍ. Mit diesem Gut möchten wir ein einzigartiges Programm mit Ausstellungen, Workshops, Vorträgen, etc.. umsetzen und über Kunst AUFMERKSAMKEIT für die Situation der SHIPIBO-CONIBO Stämme im peruanischen Amazonien generieren und so zur ERHALTUNG IHRES KULTURERBES beitragen.

CROWDFUNDING – WE MAKE IT LIVE!

7. 3. 2020 ve 15:00

Galerie Winnerlich, Hauptplatz 17, Linz

Vážení přátelé Galerie Winnerlich,

chtěli bychom vás pozvat na Launch Event – online spuštění našeho dlouhodobě a pečlivě plánovaného projektu crowdfundingu


👉 UMĚNÍ Z AMAZONIE na wemakeit.com

PROGRAM

  • 15:00 – Vstup
  • 15:30 – uvítání a peruánský welcome drink, vegetariánské občerstvení
  • 16.00 – „Going LIVE“ – spuštění projektu online a představení produktů
  • 18.00 – „Konferenční hovor“ s malířem Otto Plachtem a dalšími umělci z peruánské Amazonie
  • Open End – networking, povídání, nakupování, tanec, …

Peek previous

previous arrow
next arrow
Full screenExit full screen
Shadow
Slider

Naším cílem je VYBRAT 50 000 EUR na nákup a transport indiánských artefaktů

Princip crowdfundingu je založen na přijímání a dávání. Připravili jsme pro vás mnoho skvělých merchandisingových ODMĚN, které vám představíme během sobotního odpoledne. Vítáni jsou velcí, malí i rodiny s dětmi. Přijeďte se podívat.

„Podporujeme“

Za každý nákup produktu od 10 € věnujeme 1 € Nadaci Jimmy Nelson jimmynelsonfoundation.com, která usiluje o zachování přírodního a kulturního dědictví domorodých obyvatel po celém světě. Čím více produktů tedy nakoupíte, tím více podpoříte.   

Am Samstag, 7. März 2020 um 16 Uhr geht´s los!
Nur noch:

... dann 30 Tage intensives Crowdfunden!

Wir danken von 💚 en!!!


Co je crowdfunding?

Crowdfunding vždy probíhá na internetové platformě – v našem případě je to švýcarská wemakeit.com.
Na ní může každý představit svůj projekt online široké veřejnosti a spolu s mnoha příznivci vybrat požadovanou cílovou částku v pevně stanoveném časovém rámci – 30 dní.
Kdokoli, kdo považuje projekt za zajímavý, ho může snadno finančně podpořit volitelným množstvím peněz a získat produkty připravené iniciátory projektu. Pokud je cílová částka skutečně dosažena, rozdají se odměny a finance jsou použity na realizování projektu.